Dayı: Bir Adamın Hikâyesi

6.4/10 - (215 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Dayı: Bir Adamın Hikâyesi izle, çevresinde sevilen ve herkese karşı adaletli olarak bilinen bir kabadayının yaşam hikayesi konu ediliyor.

Film Türü Nedir ?

Macera, Aşk, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Uğur Bayraktar

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ufuk Bayraktar, Gizem Karaca Ekmekçi, Ahmet Varlı, Beste Bereket, Turgut Tunçalp

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Aralık 2021

IMDb Puanı

6.1

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Dayı: Bir Adamın Hikâyesi, çevresinde oldukça sevilen ve herkese karşı adaletli olarak bilinmesi ile nam salmış bir kabadayının yaşam hikayesi konu ediliyor.

Daha çocuk yaşlarında cesareti ve merhamet duygusu ile herkesin gönlünü kazanmış ancak bir o kadar da haylaz bir çocuktur. Ailesi tarafından İstanbul’ a çalışması için gönderilir. İstanbul’da kahvehanesi olan aynı köyden tanıdıkları Seyfi’nin yanına gönderirler. Bu onun İstanbul’da kabadayılığa ve en büyük olma yolunda giden yaşam hikayesinin ilk adımı olmuştur.

Fragman

Dayı: Bir Adamın Hikâyesi izle, çevresinde sevilen ve herkese karşı adaletli olarak bilinen bir kabadayının yaşam hikayesi konu ediliyor.

Daha çocuk yaşlarında cesareti ve merhamet duygusu ile herkesin gönlünü kazanmış ancak bir o kadar da haylaz bir çocuktur. Ailesi tarafından İstanbul’ a çalışması için gönderilir. İstanbul’da kahvehanesi olan aynı köyden tanıdıkları Seyfi’nin yanına gönderirler. Bu onun İsatnbul’da kabadayılığa ve en büyük olma yolunda giden yaşam hikayesinin ilk adımı olmuştur.

Dayı: Bir Adamın Hikâyesi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle