Dead Reckoning

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Dead Reckoning, Arnavut kökenli Niko, Amerika’ ya yerleşerek yaşamını burada sürdürmeye ve burada yeni bir hayat kurmaya karar verir.

Film Türü Nedir ?

Aksiyon, Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

Andrzej Bartkowiak

Film Oyuncuları Kimdir ?

Andrzej Bartkowiak, Miriam Marcus, Mark Donadio, Jeff Bowler

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Kasım 2020

IMDb Puanı

3.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Dead Reckoning, Arnavut kökenli Niko, Amerika’ ya yerleşerek yaşamını burada sürdürmeye ve burada yeni bir hayat kurmaya karar verir. Burada anne ve babasını feci bir uçak kazasında kaybeden Tillie ile tanışarak kısa süre de arkadaş olurlar Kısa sürede birbirlerine aşık olan çiftin zamanları harika geçmektedir. Anne ve babasının boşluğunu bu gizemli adam ile dolduran Tellie ona fazlasıyla güven duymaktadır.

Tellie’ nin hayatı bir gerçek ile alt üst olmak üzeredir. Anne ve babasını kaybettiği uçak kazasının aslında bir kaza olmadığını ve uçağın bilerek bozulduğunu söyleyen vafriz babasının açıklaması tüm dengeleri alt üst eder. Niko’ nun abisi bir Amerikan cihadcısıdır ve Tellie’ nin ailesinin ölümünün tek sorumlusudur. Abisinin ziyarete gelmesi ile tüm gerçeği öğrenmesi üzerine Niko, Ailesi ve hayatında önem verdiği gerçek değerler arasında bir karar vermek zorundadır.

Fragman

Dead Reckoning, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın