Deadpool 2

7.7/10 - (123 {Puan})
Film Özeti

Deadpool 2, gündelik işlerine devam etmekte olan Deadpool diğer taraftan da kahramanlık serüvenini sürdürmektedir.

Film Türü

Macera, Komedi, Aksiyon, IMAX

Film Yönetmeni

David Leitch

Film Oyuncuları

Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Josh Brolin, T.J. Miller, Brianna Hildebrand

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

18 Mayıs 2018

IMDb Puanı

7.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Deadpool 2, gündelik işlerine devam etmekte olan Deadpool diğer taraftan da kahramanlık serüvenini sürdürmektedir. Kız arkadaşı Vanessa ile de oldukça güzel zaman geçirmektedir ve iyi bir ilişkisi vardır. Deadpool için hayat oldukça güzel bir şekilde devam ederken gelecek zamandan çıkıp gelen Cable, onun bu düzenli hayatının akışını bir anda tersine çevirecektir. Gelecekten bir anda çıkıp gelen Cable, ileriki zamanda sorun oluşturması muhtemel bir çocuğun peşindedir.

Deadpool, Cable ile mücadele edebilmek için kendisi gibi süper güç ve yeteneklere sahip bir ekibi toplamaya karar verir. Her biri birbirinden farklı ve de aykırı kişilerden oluşan bu ekibe X-Force ismi verilir ve birlikte Cable’a karşı macera dolu bir mücadeleye girişirler. Deadpool serisinin ikinci filmi olan bu film yine aksiyon ve maceranın yanı sıra komedi öğelerini de içinde barındırmaktadır.

Fragman

Deadpool 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın