Dedemin Fişi

Puan Verin
Film Özeti

Dedemin Fişi, Malatyalı Çirci Ailesi’nin miras serüvenini eğlenceli bir şekilde beyaz perdeye aktarıyor.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Meltem Bozoflu

Film Oyuncuları

Özge Borak, Ayşen Gruda, Erdem Yener, Ali Sunal, Onur Buldu

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Ocak 2016

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Dedemin Fişi, Malatyalı Çirci Ailesi’nin miras serüvenini eğlenceli bir şekilde beyaz perdeye aktarıyor. Dedemin Fişi’nde olaylar beyin ölümü gerçekleşmiş bir dedenin etrafında şekilleniyor. Bakımını üstlenen evlatları aracılığıyla, yurdun dört bir yanına dağılmış kardeşler bir araya geliyor. Ve fişin çekilip çekilmeyeceği konusunda derin bir tartışma başlıyor. Aile bağları kalmamış ve birbirinden son derece uzaklaşmış aile üyeleri, bu süreçte hem kendileriyle hem de birbirleriyle yüzleşiyor.

Babalarının uzun zamandır bir fişe bağlı olması ve bu işlemin pahalı olması sebebiyle aile üyeleri toplanarak, babalarının yaşam destek ünitesini kapatıp kapatmamayı tartışmaya başlarlar. İş dönüp dolaşıp babalarının ölümü sonrasında kalan malların nasıl paylaşılacağına gelir. Bu kapsamda mirası bölüşecek olanlar arasında çoğunluğun sağlanması halinde kararların bu doğrultuda alınması kararı alınır. Aile üyeleri çoğunluğu sağlayabilmek için birbirlerini kendi yanlarına çekmeye çalışır.

Fragman

Dedemin Fişi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın