Defin-Ecin Zulman

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Defin-Ecin Zulman, yaklaşık altı aydır evli olan Hakan ve Zeynep güzel bir birlikteliğin yanı sıra her evli çiftte olduğu gibi problemi bulunmaktadır.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Cengiz Kaplan

Film Oyuncuları Kimdir ?

Cengiz Kaplan, Tuğba Gökhan, Melih Çardak, Sefa Zengin, Vural Buldu

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Ekim 2021

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Defin-Ecin Zulman, Hakan ve Zeynep yaklaşık altı aydır evlidirler. Güzel bir birliktelikleri vardır ancak her evli çiftte olduğu gibi bu çiftinde bir problemi bulunmaktadır. Hakan’ın yüksek miktarda borcu vardır ve bu nedenle de tefecilerin eline düşmüştür. Zeynep eşine yardım etmek istemektedir. Bunun içinde babasından kalan bir mirası araştırmaya başlar. Evin bodrum katında babasından kalan bir sandığın içerisinde eski bir harita bulunmaktadır. Bu haritayı Hakan’a da gösterir. Bu bir define haritasıdır. Ancak Hazreti Süleyman’dan bu yana varlığını sürdüren Zulman cin topluluğu şimdi bu çifti etkisi altına alacaktır. Cin topluluğunun yarattığı etki dost ve düşmanın, gece ve gündüzün, gerçek yaşam ile rüyaların birbirine karışmasına sebep olur. Çiftin hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır.

Fragman

Defin-Ecin Zulman, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle