Değiş Tokuş 1.Sezon | Netflix

7.5/10 - (33 {Puan})

Netflix’te 8 Şubat 2023 tarihinde gösterime giren Değiş Tokuş 1. Sezon izlemek isteyenler dizi ile ilgili geniş bilgiye haberimiz üzerinden ulaşabilirler. Drama türündeki dizinin baş rollerinde Rawan Mahdi, Mona Hussain, Mohammed Almansour yer almaktadır.

Kuveyt yapımı dizi 1980’li yıllarda gerçek hayattan uyarlanan bir hikayeyi bünyesinde barındırıyor. 1980’li yılların başında borsa adeta bir kurtlar sofrasıdır. Borsa acımasız bir yerdir ve erkek egemenliği hüküm sürmektedir. Farida ve Munira isimli iki genç kadın, borsadaki bu düzeni derinden sarsmak üzeredir. Bu iki genç kadın yeni bir devir başlatacak ve yolsuzluklar ile dolu bu alanda büyük bir devir açacaklardır.

Kuveyt borsasının zirvesinde ticaret yaparken hiç düşman edinmezseniz, o zaman hiç eğlenmediniz – sadece çukurdaki kadınlara sorun. Saçları permalı, omuzları dolgulu, her zaman rekabetçi matematikçi kuzenler Farida ve Munira, Kuveyt’in kaotik borsasına yeni bir düzen getirmek için buradalar.

Bu türdeki dizilerden hoşlanan izleyiciler Dizi Haberleri kategorimizde benzer dizilere göz atabilirler. Ayrıca aşağıdaki yapımların da ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz;

Infiesto

Denizlerin Kızı

Freeridge 1. Sezon

Make My Day | 1. Sezon

Gunther’ın Serveti

Film eleştiri | yorumları ile ilgili bilgiler ve vizyona giren yapımlar için sitemiz www.heavytrend.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın