Deliha

Puan Verin
Film Özeti

Zeliha son derece saf ve temiz kalpli aynı zamanda da kabına sığmayan, deli dolu bir genç kızdır. Herkes tarafından çok sevilmekte ve çılgın halleri nedeniyle mahallede herkes ona Deliha diye seslenmektedir.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Hakan Algül

Film Oyuncuları

Gupse Özay, Cihan Ercan, Emre Korkmaz, Feriha Eyüboğlu, Derya Alabora

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

 14 Kasım 2014

IMDb Puanı

4.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Zeliha son derece saf ve temiz kalpli aynı zamanda da kabına sığmayan, deli dolu bir genç kızdır. Herkes tarafından çok sevilmekte ve çılgın halleri nedeniyle mahallede herkes ona Deliha diye seslenmektedir. Günün birinde mahalleden arkadaşlarıyla bir falcıya gider. Falcı kendisine çok yakında hayatının aşkıyla karşılaşacağını  söyleyince mutluluktan deliye dönen Zeliha, başka hiçbir şey düşünemez olur. Tesadüf bu ya, aynı gün mahallede bir fotoğrafçı dükkanı açılır. Dükkanı açanlar ise, çok yakışıklı bir adam olan Şirinceli Cemil ile kardeşi Cemal’dir. On saniyede merdivenlerden inmeyi başarırsa hayatının aşkını bulacağı gibi tuhaf bir inanca sahip olan Deliha, fotoğrafçı dükkanına adeta dalar gibi girince, birbirinden karmaşık ve komik olaylar yaşanmaya başlar.

Fragman

Deliha, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın