Deliler Fatih’in Fermanı

9.5/10 - (158 {Puan})
Film Özeti

Deliler Fatih’in Fermanı, Fatih Sultan Mehmet’in görevlendirdiği Osmanlı İmparatorluğu elçisi, Romanya Prensi Vlad tarafından infaz edilir.

Film Türü

Tarihi, Savaş, Aksiyon

Film Yönetmeni

Osman Kaya

Film Oyuncuları

Erkan Petekkaya, Yetkin Dikinciler, Cem Uçan, Nur Fettahoğlu, İsmail Filiz

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Kasım 2018

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Fatih Sultan Mehmet’in görevlendirdiği Osmanlı İmparatorluğu elçisi, Romanya Prensi Vlad tarafından infaz edilir. Elçisinin öldürülmesinin intikamını almak isteyen Fatih Sultan Mehmet, Vlad’ın infaz edilmesi için Baba Sultan’a ferman verir. Baba Sultan görev için Deliler Birliği’ni görevlendirir.  Gökkurt, Çebi, Suskun, Adsız, Mübariz, Kongar ve Aşgar’dan oluşan Deliler Birliği, Kuman’la birlikte Edirne’den Targoviçte’ye doğru yola çıkar. Deliler, yol üzerindeki Alaca köyü yakınlarından geçerken Vlad’a bağlı bir çetenin köye saldırı düzenlediğini öğrenir. Deliler öncelikle köyü kurtarmaya karar verir. Köyü ve köylüleri kurtardıktan sonra Vlad’ı katletmek için yollarına devam edeceklerdir.

Fragman

Deliler Fatih’in Fermanı, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın