Demir Kadın: Neslican

7.4/10 - (100 {Puan})

Demir Kadın: Neslican filmi, 27 Ocak 2023 tarihinde sinema salonlarında izleyiciler ile buluşan Dram ve Biyografi türünde bir yapımdır. Yönetmenliğini Özgür Bakar‘ın üstlendiği filmin baş rollerinde ise Naz Çağla Irmak, İlker Aksum, Deniz Uğur gibi isimler yer almaktadır.

Demir Kadın: Neslican Filmi Konusu | İnceleme | Yorumları

Demir Kadın: Neslican Filmi Konusu Nedir?

Verdiği yaşam mücadelesi ve hayata tutunma isteği ile bir çok insana ilham veren Neslican Tay’ın yaşam öyküsü sinema perdesine aktarılmaktadır. Kanser teşhisi konduktan sonra başlayan bir hayli zorlu tedavi sürecinin anlatıldığı yapımda, Neslican’ın hayatta kalmak için giriştiği inanılmaz mücadele gözler önüne serilmektedir.
1998 yılında dünyaya gelen Neslican Tay, üniversite sınavlarına girmesine 2 hafta kala kansere yakalandığını öğrendi ve eğitimine ara vermek zorunda kaldı. 14 Ağustos 2017 tarihinden itibaren hastalığı ile ilgili tüm gelişmeleri sosyal medya hesabı üzerinden anlatmaya başlamıştır. Temmuz 2017 tarihinde bacağında bulunan tümör sebebiyle bacağı kesilmek orunda kalındı. Sosyal medyada tanınması ile birlikte kanser konusunda önde gelen aktivistlerden biri olmayı başardı. Youtube kanalı 800 bin abonenin üzerine kısa sürede çıktı. Tam üç kez kanseri yenmeyi başaran bu güçlü kadın 20 Eylül 2019 tarihinde hayata gözlerini yumdu.

Demir Kadın: Neslican Filmi Ne Zaman Çıkacak | Vizyon Tarihi Ne ?

27 Ocak 2023

Demir Kadın: Neslican Filmi Konusu IMDB Puanı Kaç?

Film vizyona yeni girdiği için henüz IMDB Puanı belli değildir.

Demir Kadın: Neslican Filmi Süresi Nedir?

Demir Kadın: Neslican Nasıl | Nereden İzlenir

Film sinema salonlarında izlenebilmektedir. Dijital platformlarda yayını bulunmamaktadır.

Demir Kadın: Neslican Filmi Kaç Yaş Üstü | Yaş Sınırı Nedir?

Film ile ilgili herhangi bir yaş sınırı belirtilmemektedir.

Demir Kadın: Neslican Filmi Ekşi | İnceleme | Yorumları

Henüz lise çağında kanser teşhisi konan ve tam üç kez kanseri yenmeyi başaran ancak 2019 yılında aramızdan ayrılan Neslican Tay’ın mücadele ve azim dolu, herkese ilham veren yaşam mücadelesi sinemaya aktarılmaktadır.

Demir Kadın: Neslican Filmi Fragmanı Nasıl İzlerim ?

Ayrıca aşağıdaki filmlerde ilginizi çekebilir.

Çizmeli Kedi: Son Dilek

Pinokyo : Sihirli Yolculuk

Korsaj

Süper Yetenek 3: Büyük Yarış

Muhteşem Kedi Maurice

Demir Kadın: Neslican filmi gibi Biyografi türündeki filmlerden hoşlanıyorsanız benzer filmleri Biyografi Filmleri kategorimizden takip edebilirsiniz.

Sitemiz www.heavytrend.com‘u takip ederek vizyona giren ve girecek filmlerden haberdar olabilirsiniz.

Demir Kadın: Neslican filmi full izle, inceleme, yorumları, eleştiri, ekşi, fragmanı, kadrosu, başrol oyuncuları, IMDB puanı, kaç saat, süresi, senaryo, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, bütçe

Yorum yapın