Deney

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Deney, Rus Silahlı Kuvvetleri mensubu bir bilim adamı Albay Vladimir, üzerinde çalıştığı gizli bir deney Rus hükümetinden izin alamaz.

Film Türü Nedir ?

Korku, Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

Birol Kurt

Film Oyuncuları Kimdir ?

Selçuk Kılıç, Serdar Yıldırım, Ercüment Fidan, Büşra Acar, Emel Genç

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Eylül 2020

IMDb Puanı

5.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Deney, Rus Silahlı Kuvvetleri mensubu bir bilim adamı Albay Vladimir, üzerinde çalıştığı gizli bir deney Rus hükümetinden izin alamaz. Deney için gerekli izinleri alamaz ve çareyi Türkiye’ye gitmekte bulur. Sahte evrak hazırlayarak ekibi ile birlikte Türkiye’ye geçen Vladimir, gizli bir mekanı hücre haline getirir ve sağlık ekipmanları ile donatır. Uyku üzerine bir deney yapacak olan albay ve ekibi, uygun denek aramaya başlar. Bunun için, kaldığı evin çevresinden insanları kaçırır ve onları hücrelere koyar. Tüm hazırlıklar tamamlanınca otuz günlük uyku deneyini başlatır. Altı kişilik hücrede bulunan deneklerin otuz günlük temel ihtiyaçlarını karşılayacak malzemeler getirilir. Hücrenin içi, deneklerin uyumalarına engel olmak için ışık tesisatı ile donatılır. Ayrıca içeriye düzenli aralıklarla kimyasal gaz salınmaktadır. Deneyin on beşinci gününden itibaren deneklerde bir takım farklılıklar gözlenmeye başlar. Gün be gün insanlıktan çıkan denekler, içlerinde gizli kalan karanlık tarafından ele geçirilir.

Fragman

Deney, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın