Denizlerin Kızı | Netflix

7.8/10 - (25 {Puan})

Kısa bir süre önce Netflix’te vizyona giren Denizlerin Kızı filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Denizlerin Kızı filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Denizlerin Kızı filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Netflix’in 3 Şubat 2023 tarihinde yayına koyduğu Aksiyon ve Macera türündeki Denizlerin Kızı filmi izlemek isteyenler film ile ilgili detayları haberimiz içerisinde bulabilirler. Denizlerin Kızı filmi, 1 saat 49 dakika süreye sahip bir yapım olup baş rollerinde Teagan Croft, Cliff Curtis, Anna Paquin gibi isimler yer almaktadır.

Filmde Jessica Watson isminde genç bir kız, hiç durmaksızın ve yardım almadan teknesi ile birlikte dünya etrafını dolaşan en genç kişi olmak için yola çıkar. Dünyanın en zorlu okyanuslarında teknesi ile seyrederken en büyük korkusunu da geride bırakması gerekmektedir. Çevresindeki pek çok insan onun bu macerada başarılı olamayacağını düşünmektedir.

Yelken koçu ve akıl hocası Ben Bryant (Cliff Curtis) ile anne babasından (Josh Lawson ve Oscar ödüllü Anna Paquin) aldığı destekle Jessica, bir çok zorlu macerayı ve tehlike dolu okyanusları geride bırakarak denizde tam 210 gibi rekor bir süre geçirmeyi başarmıştır. Aksiyon ve macera türündeki filmlerden hoşlanan izleyicilerin severek seyredebilecekleri bir yapım.

Yorum yapın