Derin Korku

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Derin Korku – Sea Fever, Siobhán, bir deniz biyolojisi öğrencisidir. Yapmakta olduğu araştırması ile ilgili olarak bir hafta süresince denizde geçirmek zorundadır.

Orjinal Adı

Sea Fever

Film Türü Nedir ?

Korku, Dram, Gizem

Film Yönetmeni Kimdir ?

Neasa Hardiman

Film Oyuncuları Kimdir ?

Hermione Corfield, Dag Malmberg, Jack Hickey, Olwen Fouéré, Dougray Scott

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Kasım 2020

IMDb Puanı

5.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Derin Korku – Sea Fever, Siobhán, bir deniz biyolojisi öğrencisidir. Yapmakta olduğu araştırması ile ilgili olarak bir hafta süresince denizde geçirmek zorundadır. Çalışma yapacağı gemideki mürettebat birbirlerine oldukça sıkı sıkıya bağlı bir ekiptir. Günler ilerledikçe mürettebat arasında sıkıntılar yaşanmaya başlar. Bu arada Atlantik’in derinliklerinde daha önce hiç bilinmeyen bir yaşam formu gemideki kişileri tuzağına düşürecektir. Gemideki mürettebat bir enfeksiyonun etkisi altına girerlerken Siobhán korkularının üstesinden gelerek mücadele vermek zorundadır.

Fragman

Derin Korku, Sea Fever, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın