Derin Sular

Puan Verin
Film Özeti

Derin Sular, karadan sekiz bin kilometre uzakta, okyanusun 11 kilometre derinine inen bir sualtı araştırma ekibi hasar görür.

Orjinal Adı

Underwater

Film Türü

Korku, Gerilim, Dram, Aksiyon, Gizem

Film Yönetmeni

William Eubank

Film Oyuncuları

Kristen Stewart, John Gallagher Jr., T.J. Miller, Vincent Cassel, Jessica Henwick

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Ocak 2020

IMDb Puanı

5.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Derin Sular, karadan sekiz bin kilometre uzakta, okyanusun 11 kilometre derinine inen bir sualtı araştırma ekibi bir ay süre ile okyanusun derinliklerinde oluşturdukları bir laboratuvarda araştırma ve incelemelerde bulunacaktır. Bu sualtı ekibi yeni görevleri için oldukça heyecanlıdır. Araştırma yapacakları yere inen ekip, büyük bir platformda bu çalışmalarını yürütecektir. Bir süre sonra hiç beklenmedik bir olay ile karşılaşırlar. Okyanus tabanında bir deprem meydana gelir ve bilimsel laboratuvarları bu deprem nedeniyle ağır hasar görür.

Laboratuvar hızla su alır ve ekibin kurtuluş mücadelesi bu şekilde başlar. Ancak mücadele etmeleri gereken tek şey bu değildir. Suyun altında, karanlıklar içerisinde onları bekleyen ve peşlerinde olan bir yaratık vardır ve işler bu ekip için hiçbir zaman kolay gitmeyecektir.

Fragman

Derin Sular, Underwater, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın