Destroyer

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Destroyer, isim yapmış bir hırsızın peşine düşen kadın dedektif Erin Bell, uzun yıllar boyunca Los Angeles Polis Departmanı’nda çalışan bir dedektif olarak karşımıza çıkıyor.

Film Türü Nedir ?

Dram, Suç, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Karyn Kusama

Film Oyuncuları Kimdir ?

Nicole Kidman, Tatiana Maslany, Sebastian Stan, Toby Kebbell, Scoot McNairy

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Nisan 2019

IMDb Puanı

6.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Destroyer, isim yapmış bir hırsızın peşine düşen kadın dedektif Erin Bell, uzun yıllar boyunca Los Angeles Polis Departmanı’nda çalışan bir dedektif olarak karşımıza çıkıyor. İşinde eski saygınlığını yitirmiş olan genç dedektifin özel hayatında da işlerinin yolunda gittiği pek söylenemez. Kızı Shelby ile ilişkisi de sıkıntılı olan Erin, fazlasıyla zorlu bir dönem geçirmektedir. Tam da bu esnada hiç hesapta olmayan bir durumla karşı karşıya kalır.

Genç kadının yıllarca en büyük kabusu haline gelmiş eski bir vaka adeta küllerinden doğar. Dolabında tesadüfen önemli bir ipucu bulan Erin, bu sayede yıllar önce peşine düştüğü fakat bir türlü yakalamayı başaramadığı büyük soyguncu Silas’ın hala hayatta olduğunu öğrenir. Silas’ı yakalamak Erin için hep kişisel bir mesele olmuştur ve doğal olarak bir kez daha hiç vakit kaybetmeden onun peşine düşer. Silas’ı ararken hem geçmişi hem de düşmanlarıyla yüzleşmek zorunda kalan genç kadın, bu defa büyük soyguncuyu yakalayabilecek midir?

Fragman

Destroyer, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın