Dijital Esaret

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Dijital Esaret, dijital ortamda bulaştıkları suçlar nedeniyle cezaevine kapatılan bir grup gencin hikayesini konu alıyor.

Film Türü Nedir ?

Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Emre Kavuk

Film Oyuncuları Kimdir ?

Rasim Öztekin, Özgün Çoban, Kaan Sevi, Simay Barlas, Yeşim Alıç

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

27 Mayıs 2022

IMDb Puanı

4.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Dijital Esaret, dijital ortamda bulaştıkları suçlar nedeniyle cezaevine kapatılan bir grup gencin hikayesini konu alıyor. Gençler, dijital dünyaya adım attıklarında neler yaşayacaklarından, başlarına neler geleceğinden habersizdir. Her şeyi diledikleri gibi, kendi kontrolleri altında tuttuklarını zanneden gençler, bir süre sonra bu dünyanın kölesi haline gelir. İşler iyice sarpa sarmaya başladığında ise kendilerini dijital suçlar cezaevinde bulurlar. Burada bir araya gelen sosyal medya fenomenleri, hackerlar, internet bağımlıları ve sanal kumarbazların özgürlüklerini yeniden elde edebilmeleri için son bir şansı vardır. Cezaevinden çıkmak için amansız bir yarışa giren gençleri bu süreçte büyük bir sürpriz bekler.

İnsanlığın internet ile imtihanı temasıyla yola çıkan film, suç işleyen sosyal medya fenomenlerinin, hackerların, e-alışveriş, oyun ve sanal kumar bağımlılarının getirildikleri bir ceza evinde yaşananları anlatıyor. İlginç hikayesiyle dikkatleri çeken film, günümüzün en trend konularından dijital dünyaya, o dünyanın esiri haline gelmiş gençlerin işledikleri suçlar nedeniyle ceza evine atılmalarına ve orada başlarından geçen olaylara odaklanıyor. Sosyal medya fenomenleri, hackerlar, internet bağımlıları ve sanal kumarbazların yolları, internet üzerinden işledikleri suçlar nedeniyle kesişiyor ve hayatları altüst oluyor. Ceza evine gönderilen ve kurtulmak için son bir şansları olan dijital suçluları, burada büyük bir sürpriz karşılıyor.

Fragman

Dijital Esaret, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın