Diriliş

8/10 - (121 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Diriliş – The Revenant, İskoç kökenli bir avcı olan Hugh Glass, bugün Dakota adıyla bilinen bölgede gerçekleştirilen bir av esnasında bir ayının saldırısına uğrayarak, ölümcül bir şekilde yaralanır.

Orjinal Adı

The Revenant

Film Türü Nedir ?

Macera, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Alejandro Gonzalez Inarritu

Film Oyuncuları Kimdir ?

Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson, Paul Anderson, Will Poulter

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Ocak 2016

IMDb Puanı

8.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Diriliş – The Revenant, İskoç kökenli bir avcı olan Hugh Glass, bugün Dakota adıyla bilinen bölgede gerçekleştirilen bir av esnasında bir ayının saldırısına uğrayarak, ölümcül bir şekilde yaralanır. Hayatta kalma umudu çok az olan Glass, ekipte yer alan John Fitzgerald tarafından vahşi doğada ölüme terk edilir, oğlu da öldürülür. Glass’ın aldığı ağır yaralara, dayanılmaz acılara katlanabilmesi, direnebilmesi ve yeniden başlayabilmesi için hayatta kalma dürtüsünden çok daha fazlasına, gerçek bir motivasyona ihtiyacı vardır. Müthiş bir dayanma gücüyle hayatta kalmayı başaran Glass, oğlunu öldüren Fitzgerald’dan intikamını alabilmek için zorlu bir yolculuğa başlar.

Fragman

Diriliş, The Revenant, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın