Dirty Lines

9/10 - (1 {Puan})

Dirty Lines

Dizi Türü

Komedi, Dram

Yönetmen

Pieter Bart Korthuis

Oyuncular

Joy Delima, Minne Koole, Chris Peters

Sezon Tarihi

14 Temmuz 2022

IMDb Puanı

7.4

Film Konusu

Dirty Lines, Dirty Lines’ın hikâyesi 1987’de Amsterdam’da, Hollanda toplumunun hızla değişmekte olduğu bir zamanda başlıyor.

Psikoloji öğrencisi Marly Salomon, ek iş olarak yeni kurulan bir firmada çalışmaya başlar. Frank ve Ramon Stigter kardeşler tarafından kurulan Teledutch adlı bu şirket, Avrupa’nın ilk erotik telefon hatlarını kurar. Frank ve Ramon çok kısa sürede zengin olurken Marly kendini çılgın ve hızlı bir dönüşümün içinde bulur. Soğuk Savaş’ın son yılları, halkın geleceğe umutla bakması ve yeni nesle hayatı dolu dolu yaşamaları için ilham vermiş; Amsterdam, “house” denen yepyeni bir müzik türü ve “XTC” adlı yeni bir uyuşturucu ile bu kültürel devrimin merkezi hâline gelmiştir. Yepyeni bir yolla anonim bir seks deneyimi yaşama fırsatı sunarken tüketicilerinin ahlak algısıyla birlikte bu hatları yaratan kişilerde de oldukça önemli değişimlere neden olan erotik telefon hatlarının hikâyesini keşfetmeye hazır olun.

Dirty Lines, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın