Doe

Puan Verin
Film Özeti

Doe, John Hutton günün birinde uyandığında geçmişi ile ilgili hiç bir şeyi hatırlayamadığını görür. Ancak tek gariplik bu da değildir. 10 dan fazla dili akıcı bir şekilde konuşabildiğini fark eder.

Film Türü

Gerilim

Film Yönetmeni

Justin Foia

Film Oyuncuları

Timothy Davis, Tatyana Ali, Mathew St. Patrick, Mira Sorvino, Aaron Farb

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Ağustos 2021

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Doe, John Hutton günün birinde uyandığında geçmişi ile ilgili hiç bir şeyi hatırlayamadığını görür. Ancak tek gariplik bu da değildir. 10 dan fazla dili akıcı bir şekilde konuşabildiğini fark eder. John için yapılacak tek şey hayata yeniden sıfırdan başlamaktır. John yeni hayatına başlayalı yıllar geçmiştir ve günün birinde yıllar evvel yaşadığı şeyin benzerin yaşayan bir adam ile tanışınca bu durumu yaşayanın sadece kendisi olmadığını, kendisinin durumunda bir kaç kişinin daha bulunduğunu öğrenir. Özel bir dedektif ile görüşür ve ondan da yardım alarak gerçek kimliğini araştırmaya başlar.

Fragman

Doe, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle