Dolittle

Puan Verin
Film Özeti

Dolittle, Doktor John Dolittle, karısının ölümü nedeni ile hayata küsen ve kendini evine hapseden, kimse ile görüşmeyen, dış dünya ile ilişkilerini sınırlandıran İngiltere’nin en ünlü veterineridir.

Film Türü

Komedi, Aile, Fantastik

Film Yönetmeni

Stephen Gaghan

Film Oyuncuları

Robert Downey Jr., Michael Sheen, Antonio Banderas, Ralph Ineson, Jessie Buckley

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Ocak 2020

IMDb Puanı

5.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Dolittle, Doktor John Dolittle, karısının ölümü nedeni ile hayata küsen ve kendini evine hapseden, kimse ile görüşmeyen, dış dünya ile ilişkilerini sınırlandıran İngiltere’nin en ünlü veterineridir. Eşinin ölümü onu derinden etkilemiştir ve artık kendini inzivaya çekmiştir. Ancak günün birinde genç kraliçenin hasta olduğunu öğrenir ve içinde bulunduğu bu inzivadan çıkarak, kraliçenin hastalığı ile ilgilenmeye karar verir. Kraliçenin hastalığına çare bulabilmek için efsanevi bir adaya gitmesi gerekmektedir.

Seyahat esnasında yanında ise bir goril, ördek, deve kuşu, kutup ayısı ile papağan bulunmaktadır. Dolittle hayvanlar ile konuşabilme yeteneğine sahiptir. Gizemli adaya yolculuk tabi ki sanıldığı gibi kolay olmayacak ve Dolittle ile yanında bulunan hayvanların başına türlü olaylar gelecektir.

Fragman

Dolittle, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın