Doru Macera Ormanı

6.7/10 - (20 {Puan})
Film Özeti

Doru Macera Ormanı, Ormanda kamp yapan bir hayvan sirki, Alaca’yı eline geçirir. Kinyas, sirkin sahibidir ve ele geçirdiği Alaca üzerinden ne kadar çok para kazanacağının hesapları içindedir.

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

Arkın Aktaç

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

1 Nisan 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Ormanda kamp yapan bir hayvan sirki, Alaca’yı eline geçirir. Kinyas, sirkin sahibidir ve ele geçirdiği Alaca üzerinden ne kadar çok para kazanacağının hesapları içindedir. Doru ve arkadaşları, sirkte hapsedilen Alaca’yı kurtarmak zorundadır. Ancak bu iş düşündükleri kadar kolay olmayacaktır. Doru ve Karatay, bir plan yaparlar. Kinyas ile görüşerek sirkte çalışmak istediklerini söylerler ve onu bu konuda ikna etmeye çalışırlar. Amaçları ise Alaca’nın yanına yakın olabilmektedir.

Alaca’nın yanına sızdıktan sonra planlarını uygularlar ve sabah erkenden sirkten bir at arabası ile kaçarlar. Kaçmayı başardıkları için oldukça mutlu ve heyecanlı olan ekip büyük bir sürpriz ile karşılaşmak üzeredir. At arabasının içinde onları bekleyen büyük bir sürpriz vardır. Arabanın içinde henüz bir bebek maymun olan Şöbi bulunmaktadır. Ormanda bir çok tehlike vardır. Ancak ekip bu bebek maymunu annesine götürmeye karar verirler. Ne var ki bilmedikleri şey Kinyas’ın peşlerine düştüğüdür.

Fragman


Doru Macera Ormanı, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın