Dracula: Başlangıç

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Dracula Başlangıç – Dracula Untold Filmin konusu, 15 yy’da III. Vlad ve eşi Mirena Transilvanya topraklarını yönetmektedir.

Orjinal Adı

Dracula Untold

Film Türü Nedir ?

Korku, Macera, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Gary Shore

Film Oyuncuları Kimdir ?

Charles Dance, Sarah Gadon, Dominic Cooper, Luke Evans

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Ekim 2014

IMDb Puanı

6.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Dracula Başlangıç (Dracula Untold) Filmin konusu, 15 yy’da III. Vlad ve eşi Mirena Transilvanya topraklarını yönetmektedir. Ülkelerin de baş gösteren Osmanlı İmparatorluğunun tehditi altındadır. Ülkelerini tehdit eden çok büyük bir sorun ile karşı karşıya kalmışlardır. Osmanlı İmparatoru Fatih Sultan II. Mehmed, Vlad’ın oğlu Ingeras’ın da aralarında olduğu Eflak’tan 1000 erkek çocuğunun alınarak Osmanlı İmparatorluğu için yetiştirilecek askerlerin arasında katmak istemektedir.

Dracula Untold, Ya Osmanlı ordusunun isteklerini kabul edecektir yada onları yenmek için bir canavarın yardımını isteyerek ruhunu şeytana satacağı bir ikilem içinde kalmıştır. Broken Tooth dağına şeytanla pazarlak için giden Vlad, şeytanın ona hiçbir insanoğlunda olmayan eşsiz bir güç vermiştir. Artık o zamandan sonra geriye dönülemez insan kanına olan bağlılığı onu esiri etmiştir.

Fragman

Dracula: Başlangıç, Dracula Untold, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın