Drifting Home izle | Netflix | Konusu | Fragmanı

Puan Verin

Drifting Home filmi, Netflix dijital platformunun Eylül ayında izleyiciler ile buluşturduğu Animasyon türünde bir yapımdır. Film 1 saat 58 dakikaya sahiptir. Yazımız içerisinde Drifting Home filmi konusu, oyuncuları ve süresi ile ilgili bilgilerin yanında filmin fragmanını da izleyebilirsiniz.

Film Özeti Nedir ?

Bir grup ilk okul öğrencisi yaz tatilinde yıkılması planlanan ve perili olduğuna dair söylentilerin dolaşmakta olduğu bir apartman dairesine girerler. Bir ara bilinçlerini kaybeden çocuklar uyandıklarında içinde bulundukları apartman dairesi ile birlikte devasa bir okyanusta sürüklenmekte olduklarını fark ederler. Şimdi çocuklar için hayatta kalma savaşı başlamıştır.
İki kardeş gibi büyüyen Kosuke ve Natsume, çocukluktan beri arkadaştır. Ancak altıncı sınıfta Kosuke’nin büyükbabası Yasutsugu’nun ölümünün ardından ilişkileri bozulmaya başlar. Kosuke ve sınıf arkadaşları, yaz tatilleri sırasında bir gün, yıkılması planlanan ve perili olduğu söylentileri dolaşan bir apartman kompleksine gizlice girer. Kosuke ve Natsume burada büyümüştür, bu yüzden burası onlar için birçok anıya ev sahipliği yapmaktadır. Kosuke burada Natsume ile karşılaşır ve kendisine gizemli Noppo’yu bilip bilmediği sorulur. Ve arkadaşlar aniden kendilerini gizemli bir olayın içinde bulurlar. Bilinçlerini yeniden kazandıklarında karşılarında engin bir okyanus görürler. Apartman kompleksi üzerinde Kosuke ve diğerleriyle birlikte gizemli bir denizde sürüklenirken bir araya gelerek hayatta kalmaya çalışırlar. Bu serüvende gözyaşları, kavgalar ve hatta barışmalar da olacaktır. Acaba eski dünyalarına geri dönebilecekler midir? Önlerinde yaza veda niteliğinde bir yolculuk vardır.

Film Türü Nedir ?

Animasyon – Fantastik – Macera

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

16 Eylül 2022

IMDb Puanı

Yorum yapın