Drive My Car

7.5/10 - (56 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Drive My Car, beklenmedik bir zaman da beklenmedik bir yolculuğa tahsis edilen gizemli bir şoför ile yolculuğa çıkan Doraibu mai kâ hikayesi anlatılıyor.

Orjinal Adı

Doraibu Mai Kâ

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ryûsuke Hamaguchi

Film Oyuncuları Kimdir ?

Hidetoshi Nishijima, Tôko Miura, Reika Kirishima, Park Yu-rim

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Ocak 2022

IMDb Puanı

7.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Drive My Car, beklenmedik bir zaman da beklenmedik bir yolculuğa tahsis edilen gizemli bir şoför ile yolculuğa çıkan Doraibu mai kâ hikayesi anlatılıyor. Yusuke Kafuku, başarılı bir oyuncu ve yönetmen olup eşi Fukaku ile mutlu ve sıradan bir yaşam sürmektedir. Ancak beklenmedik bir zaman da karısını kaybeden Yusuke’nin tüm yaşamı alt üst olmuş ve mutluluğu yarım kalmıştır. Aradan iki yıl geçmiştir ve artık yaşama tutunmak için bir sebebe ihtiyacı vardır. Yusuke, bir tiyatro festivalinin yönetmenlik görevini kabul ederek bir başlangıç yapmaya hazırlanır. Festivalin düzenleneceği yer olan Hiroşima‘ya gider. Burada kendisine özel bir şoför tahsis edilmiştir. Misaki adında 20 yaşında genç bir kadın şoför tahsis edilmiştir. Yusuke, genç şoförü ile çıktığı yolculuk çok farklı bir yolculuktur.

Fragman

Drive My Car, Doraibu Mai Kâ, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle