Durgun Su

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Durgun Su, Allison, Fransa’nın Marsilya şehrinde öğrenimine devam eden Amerikalı genç bir kızdır. Lena isimli bir genç kız ile tanışır.

Orjinal Adı

Stillwater

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Dram, Suç

Film Yönetmeni Kimdir ?

Tom McCarthy

Film Oyuncuları Kimdir ?

Matt Damon, Abigail Breslin, Camille Cottin, Deanna Dunagan, Robert Peters

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Eylül 2021

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Durgun Su – Stillwater, Allison, Fransa’nın Marsilya şehrinde öğrenimine devam eden Amerikalı genç bir kızdır. Lena isimli bir genç kız ile tanışır. Bir gece Lena’yı ölmüş olarak bulur ve polisi arar. Cinayet suçlaması ile göz altına alınır, tutuklanır ve hapse gönderilir. Allison böyle bir cinayeti işlemediğini dile getirmesine rağmen cinayetin en önemli zanlısı konumunda yer almaktadır. Allison’un babası Bill, kızı ile ilgili suçlamaları öğrenir öğrenmez Fransa’ya gelir ve kızını hapishaneden kurtarmak için mücadele vermeye başlar. Cinayetin arkasındaki olayları çözmek için harekete geçer ancak olaylar her dakika daha da karışık ve tehlikeli bir hal almaktadır.

Fragman

Durgun Su, Stillwater, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle