Düşkapanı

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Düşkapanı, Gail, eşi ve üvey çocuğu Josh ile bir süre taşrada bulunan bir evde kalacaklardır.

Orjinal Adı

Dreamkatcher

Film Türü Nedir ?

Korku, Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

Kerry Harris

Film Oyuncuları Kimdir ?

Radha Mitchell, Henry Thomas, Finlay Wojtak-Hissong, Lin Shaye, Jules Willcox

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

30 Temmuz 2021

IMDb Puanı

3.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Düşkapanı, Gail, eşi ve üvey çocuğu Josh ile bir süre taşrada bulunan bir evde kalacaklardır. Josh’un annesi ölmüştür ve Gail, Josh ile iyi bir ilişki kurmak, ona annelik yapmak istemektedir. Josh uykuya daldığı zamanlarda hep korku dolu rüyalar görmektedir. Günün birinde yan komşularından bir tılsım çalar. Komşuları pek de tekin bir kadın olmadığı gibi oldukça gizemli bir kişiliğe de sahiptir. Josh çaldığı bu tılsımın gücünden habersizdir. Bu tılsım kötülükler ile doludur. Tılsım, Josh’un durumunun her geçen gün daha da kötüye gitmesini sağlayacaktır. Josh rüyalarında ölmüş olan annesini görmeye başlar.

Annesi rüyalarında Josh’a üvey annesi Gail’i öldürmesini istemektedir. Bu arada Josh’un babası bir süreliğine onlardan ayrılmıştır ve geri döndüğü zaman olayları öğrenir. Josh’un babası ve Gail, oğullarının ruhunun antik bir kötülük tarafından ele geçirildiği konusunda hem fikir olmuşlardır. Şimdi asıl soru çocuklarını ve kendilerini bu kötü ruhtan nasıl kurtaracaklarıdır.

Fragman

Düşkapanı, Dreamkatcher, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle