Ecinni 3: Issız Çığlık

Puan Verin
Film Özeti

Ecinni 3: Issız Çığlık izle; gördüğü gizemli varlıkların ne olduğunu araştırıp bulmaya çalışırken korkunç durumlarla karşılaşan genç bir kadının hikayesini anlatıyor.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Mehmet Sağlam

Film Oyuncuları

Gökçem Çoban, Yasemin Kurttekin, Fatih Paşalı

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Kasım 2021

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Ecinni 3: Issız Çığlık film; gördüğü gizemli varlıkların ne olduğunu araştırıp bulmaya çalışırken korkunç durumlarla karşılaşan genç bir kadının hikayesini anlatıyor. Bir süredir nörolojik bir rahatsızlık yaşayan Zeynep, unutkanlık yaşamaya başlar. Bazı varlıkları aynı anda gören Zeynep, bunların hastalığıyla ilgisi olup olmadığını anlayamaz. Zeynep, gördüğü varlıkların Hayaletler Aleminden olabileceğinden şüphelenerek bunu öğrenmek için yola koyulur. Bu sırada Zeynep’in 6 yaşındaki ablası Elif esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur. Aile, Elif’in ortadan kaybolmasıyla yıkılır. Ancak onları daha korkunç bir şey beklemektedir.

Fragman

Ecinni 3: Issız Çığlık, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle