Efsane Takım: Bilim Kahramanları Filmi | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı İzle (2022)

9/10 - (1 {Puan})

Kısa bir süre önce vizyona giren Efsane Takım: Bilim Kahramanları filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Efsane Takım: Bilim Kahramanları filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Efsane Takım: Bilim Kahramanları filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Efsane Takım: Bilim Kahramanları Filmi Türü

Animasyon

Efsane Takım: Bilim Kahramanları Filmi Vizyon Tarihi

7 Ekim 2022

Efsane Takım: Bilim Kahramanları Filmi Oyuncuları

Aydoğan Temel, Ercan Demirel, Fatih Özkul

Efsane Takım: Bilim Kahramanları Filmi IMDB Puanı

5.7

Efsane Takım: Bilim Kahramanları Filmi Konusu

Geliştirmiş olduğu biyolojik bir silahla doğanın oksijen dengesini tersine çevirerek dünyayı büyük bir tehlikeye sürüklemek isteyen Sutung, örümcek robotlarıyla öncelikle Türkiye’de bulunan Beydağları, Kaçkar Dağları ve Kaz dağlarındaki ormanlara saldırmaktadır.

Sutung’un imha planı hızla ilerlerken bu korkunç haber, dünyayı bu tür kötü planlardan kurtarmak ve korumak için kurulan Gizli Görevler Merkezi’ne ulaşmıştır. Merkezin yöneticisi Şef Ahmet, tarihimizdeki önemli bilim insanlarından esinlenerek yetiştirilen Efsane Takım’ı görevlendirecektir.

Dünyayı kurtarmak için hemen harekete geçen Efsane Takım dört kişilik süper kahraman ekibidir; Hezârfen, donanımlı ve güçlü kanatları sayesinde uçabilmektedir. Cezeri, robotik kıyafeti ve mekanik savunma sistemi ile ekibin en güçlü üyesidir. Kimyager ve biyolog olan Hayyan, görünmezlik gücü sağlayan nano teknolojik kıyafetine sahiptir. Lagari ise özel kıyafeti sayesinde roketli uçuş yapabilmektedir ve aynı zamanda güçlü savunma sistemine sahiptir.

Yorum yapın