Efsunlu – Kabirden Gelen

Puan Verin
Film Özeti

Efsunlu – Kabirden Gelen, Burcu, yıllar önce daha bebekken bir yurt kapısına bırakılmış ve yurdun sahibi Zahide tarafından büyütülmüş bir genç kızdır.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Uğur Kaplan

Film Oyuncuları

Sedef Şahin, Reyhan İlhan, Elif Kartal, İlke Al, Dilara Çakır

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

5 Temmuz 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Burcu, yıllar önce daha bebekken bir yurt kapısına bırakılmış ve yurdun sahibi Zahide tarafından büyütülmüş bir genç kızdır. Zahide, Burcu’nun ölümcül bir beyin hastalığı olduğunu düşünür ve onu insanlardan uzak bir ortamda büyütür. Yirmili yaşlarına dek hep kapalı kapılar ardında tutulan Burcu’nun çığlıkları, yurt koridorlarından eksik olmaz. Konuşamayan ve vahşi bir hayvan kadar hırçın olan Burcu hiçbir zaman dört duvar arasından çıkamaz. Yurtta kalan kızlar, Burcu’nun içine cin girdiğini, o yüzden bu halde olduğunu düşünür. Kübra ise, yurdun en yeni öğrencilerindendir. Annesi doktorların ihmali sonucu hayatını kaybedince hemşire olmaya karar vermiştir. Yurttaki diğer kızlardan gördüğü zorbalığa göğüs germeye uğraşan Kübra, Burcu’nun varlığından haberdar olur.

Burcu’ya faydasının dokunabileceğini hisseder ve yurtta ona ulaşmaya çalışır. Burcu ile iletişim kurmanın bir yolunu bulmaya çalışırken, korkunç bir planın parçası olarak seçilip seçilmediğinden hiç haberi yoktur.

Fragman

Efsunlu – Kabirden Gelen, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın