Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya, Hicks, Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni olarak, ejderhalar ile insanlar arasındaki barışı sürdürme görevini başarıyla yerine getirmiştir.

Orjinal Adı

How to Train Your Dragon: The Hidden World

Film Türü Nedir ?

Animasyon, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni Kimdir ?

Dean DeBlois

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Ocak 2019

IMDb Puanı

7.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya, Hicks, Vikinglerin ilk ejderha eğitmeni olarak, ejderhalar ile insanlar arasındaki barışı sürdürme görevini başarıyla yerine getirmiştir. Ejderhası Dişsiz ile oluşturdukları bu barış ortamı, Dişsiz’in yeni keşfi ile önemini yitireceğe benzemektedir. Dişsiz, artık kesin olarak tükendiğine inanılan kendi soyuna ait bir ejderhayı keşfeder. Bu dişi ejderha, son derece vahşi ve zorlu bir türdür. Tehlike bir kez daha kapıya dayandığında ve Hicks’in otoritesi sınandığında, hem ejderha hem de binici, kendi türlerini korumak adına önemli kararlar vermek zorunda kalacaktır.

Fragman

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya, How to Train Your Dragon: The Hidden World, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın