Eksi Bir

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Eksi Bir, yarı felçli, meczup bir yaşlı adam olan Şemsi’nin dramı, o gece görev yapan üç zabıta memurunu kendi ortak paydasında birleştirir.

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Orhan Oğuz

Film Oyuncuları Kimdir ?

Nilüfer Açıkalın, Metin Belgin, Serkan Ercan, Ercan Kesal

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Mayıs 2019

IMDb Puanı

6.1

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Eksi Bir, yarı felçli, meczup bir yaşlı adam olan Şemsi’nin dramı, o gece görev yapan üç zabıta memurunu kendi ortak paydasında birleştirir. Dışarıdaki soğuk havadan korunmak için girdiği belediyeye ait kültür merkezinden zabıtalar tarafından çıkarılan Şemsi, bel altı reflekslerini kaybetmiştir ve idrar ve dışkısını farkında olmadan yapmaktadır. Şemsi’yi zabıta arabasına alan memurlar, rahatsız edici koku nedeniyle zor durumda kalırlar. Hareket halindeki arabanın kapı ve camlarını açmak zorunda kalıp buz gibi havanın sert yüzüne maruz kalmayı kabul ederler. Gece boyunca Şemsi’yi yerleştirecek resmi bir kurum bulmak için mekan mekan gezen üç zabıta memuru, yaşlı adamın yaşamında kendi hayatlarından parçalar bulur. Zabıtaların büyük derdi Şemsi, her üçünü de derinden etkileyecektir.

Fragman

Eksi Bir, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın