El-Deccur

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

El-Deccur, Arkeoloji eğitimi almakta olan bir grup öğrenci, hocaları ile beraber daha önce belirlenen bir kazı bölgesine arkeolojik çalışmalarda bulunmak üzere yola çıkarlar.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Gökhan Arı

Film Oyuncuları

Fatih Kınacı, Aybars Mengi, İsmail Ülgey, Nasmina Tüten, Ulukan Ağdaş

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Mart 2020

IMDb Puanı

4.4

Film Konusu & Özet & Detaylar

El-Deccur, Arkeoloji eğitimi almakta olan bir grup öğrenci, hocaları ile beraber daha önce belirlenen bir kazı bölgesine arkeolojik çalışmalarda bulunmak üzere yola çıkarlar. Ekip kızlı erkekli bir grup öğrenciden oluşmaktadır ve ekipte yer alan herkes büyük bir heyecan içerisindedir. Belirlenen bölgeye gelen gençler büyük bir keyif ile işe koyulurlar. Çalışmalar esnasında tılsımlı bir kolye bulurlar. Ancak bu kolye onların hayatlarını alt üst edecek bir güce sahiptir. Ekip bu kolyeyi buldukları için oldukça mutludurlar. Ancak gün bitip gece bastırdığında bu mutluluk yerini büyük bir korkuya bırakacakır.

Gecenin bastırması ile beraber 7 kişiden oluşan ekip Deccur ile karşı karşıya kalacaktır. Deccur’un yaşattığı korku ve dehşetin tarifi imkansızdır ve bundan kurtulabilmenin tek yolu ise sabahın olmasını beklemektir.

Fragman

Yorum yapın