Elfland: Yeni Yıl Dedektifleri

Puan Verin
Film Özeti

Elfland: Yeni Yıl Dedektifleri, Noel baba yeni yıl geldiğinde hediyeleri geyiklerin çektiği bir kızağa yükler ve kapı kapı dolaşarak herkesin hediyesini dağıtır.

Orjinal Adı

Elfland

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

Logan Spence

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

20 Aralık 2019

IMDb Puanı

2.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Elfland: Yeni Yıl Dedektifleri, Noel baba yeni yıl geldiğinde hediyeleri geyiklerin çektiği bir kızağa yükler ve kapı kapı dolaşarak herkesin hediyesini dağıtır. Ne var ki bu sene yeni yıl büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. Noel babanın yılbaşı hediyelerini dağıtmakta kullandığı kızak kaybolmuştur. Bu kızak olmaksızın hediyelerin dağıtılması mümkün değildir. Peki kayıp kızak nasıl bulunacaktır?

Elfland; Yeni yıl tehlikedeyken onu kurtarabilecek tek bir ekip vardır. Yeni yıl dedektifleri ile tanışmaya hazır olun. 4 kişilik E.L.F ekibi Jingo, Bingo, Tingo ve Dorabella isimli üyelerden oluşmaktadır. Bu ekip noel babanın kayıp olan kızağının peşine düşerler. Tabi bu kayıp kızağı bulmak öyle kolay olmayacaktır ve E.L.F ekibi türlü maceralara sürüklenecektir.

Fragman

Elfland: Yeni Yıl Dedektifleri, Elfland, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın