Elif Ana

8.5/10 - (126 {Puan})

Kısa bir süre önce vizyona giren Elif Ana filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Elif Ana filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Elif Ana filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Elif Ana (2022) Filmi Full Hd İzle | Konusu, İnceleme, Fragmanı
Elif Ana Film Konusu | Özeti Nedir ?

Yerli Dram türünde bir yapım olan film 2 saat 3 dakika süreye sahiptir ve 9 Aralık 2022 tarihinde gösterime girmiştir. Semir Aslanyürek ve Kazım Öz’ün yönetmen koltuğunda oturduğu film, geleceği önceden sezen ermiş bir kadın olan Elif Ana’nın hayatına odaklanıyor.

Elif Ana keramet sahibi, geleceği önceden sezen ermiş bir kadındır. Daha çocukken bile evden kaçar, günlerce dağlarda, mağaralarda yaşarmış. Alevilikte “analık-dedelik” kan bağı ile aktarılır ama Elif Ana o soy ağacından olmamasına rağmen “analık” ünvanını almış birisidir. Ömrü boyunca herkese iyilik yapan biridir. Öyle ki çevresinde iyilik meleği olarak isimlendirilir. Darda olan, hastalığı olan, iç sıkıntısı olan, çocuğu olmayan Elif Ana’nın yanına koşar. Elif Ana da onlara şifa olur. Ne var ki herkese iyilik yapan bu kadın ömrünün sonunda dünyanın en büyük kötülüğünü görür.

Elif Ana Film Türü Nedir ?

Yerli Dram

Elif Ana Film Yönetmeni Kimdir ?

Semir Aslanyürek, Kazım Öz

Elif Ana Film Oyuncuları Kimdir ?

Aliye Uzunatağan, Hülya Diken, Necmettin Çobanoğlu

Elif Ana Filmi Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

09 Aralık 2022

Elif Ana Filmi IMDb Puanı – Film Süresi

2 Saat 3 Dakika

Yorum yapın