Elma Dersem Çık

Puan Verin
Film Özeti

Elma Dersem Çık, Aşkım Kapışmak’ın ‘’Elma Dersem Çık’’ isimli kitabının sinemaya uyarlanması ile oluşan bir şov programı da diyebileceğimiz eserdir.

Film Türü

Komedi, Gösteri

Film Yönetmeni

İzzet Başlak

Film Oyuncuları

Aşkım Kapışmak

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Aralık 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Elma Dersem Çık, Aşkım Kapışmak’ın ‘’Elma Dersem Çık’’ isimli kitabının sinemaya uyarlanması ile oluşan bir şov programı da diyebileceğimiz eserdir. Son zamanlarda insanların yaşadığı en büyük sorunlardan biri olan iletişim problemlerine değiniliyor. Derinden bu stand up şovda kendinizden ve çevrenizdeki insanlardan oldukça fazla sayıda örnekler bulacaksınız. Sosyal hayatımızda önemli bir yer tutan konulara değinilmekte. Kadın erkek ilişkileri, aile üyelerinin birbirleri ile olan bağları, bireyler arasındaki iletişim yöntemleri ve analizleri, ebeveynler ile çocukların ilişkisi gibi birçok konuda söyleşide bulunmaktadır. Aşkım Kapışmak her şeyin önce insanın kendisini sevmesi ile başladığını anlattığı programı ile oldukça beğeni kazanacağa benziyor.

Fragman

Elma Dersem Çık, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın