Ema

Puan Verin
Film Özeti

Ema, genç olduğu kadar aynı zamanda oldukça yetenekli bir dansçıdır. Ema koreograf olan Gaston ile evlidir.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Pablo Larraín

Film Oyuncuları

Mariana Di Girolamo, Santiago Cabrera, Josefina Fiebelkorn, Giannina Fruttero, Gael Garcia Bernal

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

20 Aralık 2019

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Ema, genç olduğu kadar aynı zamanda oldukça yetenekli bir dansçıdır. Ema koreograf olan Gaston ile evlidir. Bu genç çift evlat edinmek istemektedirler ve oldukça meşakkatli ve uzun uğraşıların sonunda nihayet evlat edinmeyi başarırlar. Evlat edindikleri çocuğun ismi Polo’dur. Olukça güzel ve mutlu bir şekilde yaşamakta olan ailenin yaşamı Polo’nun yaşattığı bir trajedi nedeni ile bir anda alt üst olur. Ailenin yaşadığı bu trajedi nedeniyle aile Polo’yu geri vermek zorunda kalır.

Polo’nun evden ayrılması sonrasında aile üzerindeki kara bulutlar dağılmaz ve artarak devam eder. Öyle ki Ema ile eşi Gaston arasındaki sorunlar artarak devam eder ve evlilikleri artık kopma noktasına gelir. Eşi Gaston ile olan ilişkisini sora erdirmeyi düşünen Ema artık hayatını dans ile devam ettirmeye karar verecektir.

Fragman

Ema, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın