Emma

Puan Verin
Film Özeti

Emma, sürekli olarak arkadaşlarına ve sevdiklerine uygun eşler bulmaya çalışan, aşka dair aşırı romantik görüşleri çoğu zaman olayları olduğu gibi görmesini engelleyen genç bir kadının hikayesine odaklanıyor.

Film Türü

Komedi, Dram

Film Yönetmeni

Autumn de Wilde

Film Oyuncuları

Anya Taylor-Joy, Johnny Flynn, Bill Nighy, Callum Turner, Mia Goth

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2 Eylül 2022

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Emma, sürekli olarak arkadaşlarına ve sevdiklerine uygun eşler bulmaya çalışan, aşka dair aşırı romantik görüşleri çoğu zaman olayları olduğu gibi görmesini engelleyen genç bir kadının hikayesine odaklanıyor. Emma’nın bu çöpçatanlık girişimleri ise, çoğu zaman gerçek bir aşkın filizlenmesiyle değil, izlemesi son derece eğlenceli talihsizliklerle sonuçlanıyor. Zeki, zengin ve bekar bir kadın olan Woodhouse hayatından son derece memnundur ve kendi hayatında evliliğe veya aşka ihtiyaç duymaz. Öte yandan hayatta en vazgeçemediği şey ise başka insanların aşk hayatlarına burnunu sokmaktır. Yakın arkadaşı Bay Knightley’nin tüm uyarılarını göz ardı ederek vesayeti altındaki Harriet Smith için uygun bir eş ayarlamaya kalkınca, özenle yaptığı planlar ortaya çıkar ve hiç beklemediği sonuçlarla karşı karşıya kalır.

Fragman

Emma, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın