Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?, Türkiye’nin en çok aboneye sahip Youtuberı olan Enes Batur’un hayatından kısmen kesitlerin de verildiği filmde Enes, asosyal ve içine kapanık bir çocuktur.

Film Türü Nedir ?

Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Kamil Çetin

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ceyda Düvenci, Enes Batur, Bekir Aksoy, Başak Karahan, Egemen Mustafa Almacı

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Ocak 2018

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?, Türkiye’nin en çok aboneye sahip Youtuberı olan Enes Batur’un hayatından kısmen kesitlerin de verildiği filmde Enes, asosyal ve içine kapanık bir çocuktur. Babası polistir ve babası ile ilişkileri çok yüzeyseldir. Babasının almış olduğu bilgisayar onun hayatında yer alan en önemli şeydir. Enes okulda oldukça silik ve ezik bir karakterdir. Sosyal hayatta bulamadığı şeyleri bilgisayarda oyun oynayarak ve videolar çekerek elde etmeye çalışmaktadır. Derken günün birinde Youtube ile tanışır. Her gün içerik oluşturmaya ve Youtube’da yayınlamaya başlar. Gittikçe takipçi sayısı artar ve bir süre sonra fenomen bir kişi olup çıkar. Başlangıçta anne ve babasının desteğinden yoksun olan Enes, para kazanmaya ve reklam teklifleri almaya başladıkça normal arkadaşlık çevresinden koparak daha pırıltılı ve ışıltılı bir dünyaya doğru adım atmaya başlar.

Fragman

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın