Entelköy Efeköy’e Karşı

7/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Entelköy Efeköy’e Karşı, şehir hayatının kargaşadan kaçan bir grup çevreci, Ege’nin sakin bir köyünde komün bir yaşam inşaa etmeye koyulur.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Yüksel Aksu

Film Oyuncuları

Şahin Irmak, Emin Gürsoy, Recep Yener

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2 Aralık 2011

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Entelköy Efeköy’e Karşı, şehir hayatının kargaşadan kaçan bir grup çevreci, Ege’nin sakin bir köyünde komün bir yaşam inşaa etmeye koyulur. Doğa ile dost, doğaya zarar veren her şeye düşman bir avuç idealist yeşilci. hep beraber Ege’nin o güne kadar sakin hayat süren bir köyünde, komün şeklinde yaşayabilecekleri yeni bir köy inşa etmeye girişirler.

Entel Köy Efe Köye Karşı, Şehirli çevrecilerin oraları bırakıp, kendi köylerine geldiğini gören yerel köy halkı ise kurak tarlalarını ve eski evlerini bu idealist kentlilere olduğundan pahallıya sattıkları için gidişattan oldukça memnundur.

Fakat bölgeye kurulması planlanana termik santral kararı köyün yeni sakini olan çevrecileri bir anda ayağa kaldırır. Tarımdan umudu kesen köylüler yeni iş imkanları doğacağı için sevinirken, ekolojistler santrala tamamen karşıdırlar. Termik santral iki ‘köyün’ arasını açacak, karşılıklı protestolara kadar giden renkli günlere sahne olacaktır…

Fragman

Entelköy Efeköy’e Karşı, Entel Köy Efe Köye Karşı, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın