Erkek Severse 1. Sezon Konusu | Oyuncuları | Bein Connect İzle

Puan Verin

Bein Connect ekranlarında Ocak 2022’de ilk sezonu ile ekranlara gelen Erkek Severse dizisi oldukça büyük beğeni aldı. Romantik komedi türünde bir yapım olan Erkek Severse 1. sezon izlemek isteyenler dizi ile ilgili haberleri takip etmekte. Bizlerde siz değerli takipçilerimiz için Bein Connect Erkek Severse 1. sezon ile ilgili konusu, oyuncuları, karakterleri, izle, yorumları, ne zaman, ekşi gibi konularda merak ettiğiniz bilgileri bir araya getirdik.

Bein Connect’in Erkek Severse dizisi de platformun izleyenlere yaptığı sürprizlerden biri. Romantik Komedi türündeki dizi ilk bölümünden beri büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Bunda hem kadronun sevilen isimlerden oluşması hem de konunun ve senaryonun güzelliğinin büyük katkısı var. Öyle ki, daha ilk sezon bitmeden izleyiciler platformdan ikinci sezon için söz alma çalışmalarına bile girdi. Dizi oyuncuların şöhretlerine de şöhret kattı. Dizide Büşra Develi, Yasemin Kay Allen, Görken Sevindik, Alperen Duymaz gibi başarılı isimler yer alıyor. Kadroda yer alan oyuncuların hemen hepsinin kendilerine has bir hayran kitlesi var. Romantik komedi türü de ülkemizde özellikle genç izleyiciler tarafından büyük ilgi gören bir tür.

Erkek Severse Dizisi Konusu

Zeynep üniversite yıllarında çok sevdiği vefasız eski sevgilisi Oktay ile yollarını ayıran iki çocuklu bekar bir annedir. Zeynep erkeklere olan inancını kaybeder ve kalbini aşka kapatır… ta ki Kenan ile tanışana kadar. Kenan Acarsoy, ülkenin en başarılı iş adamlarından biridir. Bekar, yakışıklı, karizmatik, zeki, sportif, yardımsever bir adam olarak peşinde birçok kadın vardır ama onun gönlünü kazanmak kolay değildir. Yelda Kenan’ın iş ortaklarındandır ama aynı zamanda ona karşı kontrol edemediği hisleri vardır. Tam bir işkolik olan Kenan için evlilik kolay bir adım değildir. Ama sonra Zeynep’le tanışıp onu daha yakından tanıdıktan sonra fikri değişmeye başlar ama Yelda gibi amansız bir rakiple işler bu kadar kolay olmayacaktır.

Erkek Severse Dizisi Oyuncuları

Alperen Duymaz, Büşra Develi, Görkem Sevindik, Tolga Güleç, Yağız Can Konyalı, Yasemin Kay Allen

Yorum yapın