Eşek Kral

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Eşek Kral, hayallerinin ve ideallerinin ardında sürüklenen Eşek Mangu’nun serüvenlerine yer verilmektedir.

Orjinal Adı

The Donkey King

Film Türü

Komedi, Animasyon, Aile

Film Yönetmeni

Aziz Jindani

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

20 Aralık 2019

IMDb Puanı

6.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Eşek Kral, hayallerinin ve ideallerinin ardında sürüklenen Eşek Mangu’nun serüvenlerine yer verilmektedir. Mangu, hayal dünyasında yaşayan bir yapıya sahiptir. Mangu çıktığı yolculuklarda maceradan maceraya koşturmaktadır. Son çıktığı macera dolu yolculukta ise kendini hiç ummadığı olayların içerisinde bulur. Kral Azad Nagar, krallığını bırakacaktır ve onun yerine seçilecek kral adayları içerisinde en şanslı olanı Eşek Mangu’dur.

Bir tilki olan Bayan Fitna, ne yapar eder Eşek Mangu’nun krallık için aday olmasını sağlar. Ama Mangu bu adaylık ile aslında farkında olmadan hain bir planın parçası olacaktır. Bayan Fitna, kralın tahttan indirilmesi sonrasında onun yerine geçecek olan kişinin de başarısız olmasını istemektedir ve bunun için girişimlere bulunmaktadır.

Fragman

Eşek Kral, The Donkey King, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın