Etkileyici Filmi (2022) | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı İzle

Puan Verin

Kısa bir süre önce vizyona giren Etkileyici filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Etkileyici filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Etkileyici filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Etkileyici Filmi Türü

GerilimKorku

Etkileyici Filmi Vizyon Tarihi

14 Ekim 2022

Etkileyici Filmi Oyuncuları

Marie Luciani-Grimaldi, Simon Phillips, Caylin Turner

Etkileyici Filmi IMDB Puanı

5.8

Etkileyici Filmi Konusu

Film, okul dönüşünde maskeli biri tarafından kaçırılan sosyal medya fenomeni Kelly’nin, hayatta kalmak için verdiği mücadeleyi konu ediniyor.
Hem sosyal medya fenomeni hem okulun gözdesi olan amigo kız Kelly korkunç bir kabusa uyanır; okul dönüşü maskeli bir adam tarafından kaçırılmıştır. Hayatta kalmak için sosyal medyada “meydan okumak” ve kendisinden istenilen kadar “beğeni” almak zorundadır. Üstelik zamana karşı yarışmakta ve her geçen saniye Kelly’nin aleyhine işlemektedir. Kelly sadece kendi hayatı için değil, rehine tutulan diğer genç kızların hayatları için de savaşmak zorunda kalır ve işler daha da karmaşık hale gelir. Ancak, maskeli adamın Kelly için farklı planları vardır.

Yorum yapın