Eve Dönüş

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Eve Dönüş, uyuşturucu madde bağımlısı olan sorunlu bir gencin yaşadıklarına ışık tutuyor. Ben Burns, daha 19 yaşında madde bağımlısı haline gelen bir gençtir.

Orjinal Adı Nedir ?

Ben Is Back

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Peter Hedges

Film Oyuncuları Kimdir ?

Julia Roberts, Lucas Hedges, Courtney B. Vance, Kathryn Newton, Rachel Bay Jones

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Nisan 2019

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Eve Dönüş, uyuşturucu madde bağımlısı olan sorunlu bir gencin yaşadıklarına ışık tutuyor. Ben Burns, daha 19 yaşında madde bağımlısı haline gelen bir gençtir. Bir süre bir rehabilitasyon merkezinde tedavi altına alınan Ben, Noel arifesinde ailesinin banliyöde bulunan evine geri döner. Ben’in bu sürpriz dönüşü, ailenin sarsılmasına sebep olacaktır. Ben’in sevgi dolu annesi Holly ise, oğlunun dönüşüne her şeyden çok sevinmiştir. Fakat, gerçekler kısa sürede su yüzüne çıkmaya başlayınca Holly, çok geçmeden oğlunun başında çok büyük bir tehlike olduğunu öğrenir. Holly, hayatlarını belki de sonsuza dek değiştirecek olan bu 24 saat süresince, ailesinin çöküşüne mani olmak adına insan üstü bir mücadele sergilemek zorundadır.

Fragman

Eve Dönüş, Ben Is Back, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın