Evlen Benimle

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Evlen Benimle, Jennifer Lopez Marry Me filminde Kat Valdez isimli müziğin süper starı rolü ile izleyicilerle buluşuyor.

Orjinal Adı

Marry Me

Film Türü Nedir ?

Romantik-Komedi, Müzik

Film Yönetmeni Kimdir ?

Kat Coiro

Film Oyuncuları Kimdir ?

Jennifer Lopez, Owen Wilson, Sarah Silverman, Chloe Coleman, Maluma

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Şubat 2022

IMDb Puanı

6.1

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Jennifer Lopez Marry Me filminde Kat Valdez isimli müziğin süper starı rolü ile izleyicilerle buluşuyor. Owen Wilson ise sradan bir hayatı olan matematik öğretmenidir. Owen ile Kat, beklenmedik bir şekil de evlenme kararı alırlar. Henüz birbirlerini tanımayan çift evlendikten sonra birbirlerini tanımayı tercih ederler.

Kat Valdez, birlikte çıkarttığı single ile popüler müziğin süpernovası Bastian ile iyi bir ikili olmuşlardır. Kat ve Bastian’ın çıkarttıkları bu yeni single “Marry Me” hayranları tarafından büyük ilgi görmüş ve listeler de çok hızlı yükselişe geçmiştir. Kat ve Bastian çeşitli platformlardan yayınlanacak hayran kitlelerinin de izleye bileceği bir nikah törenine hazırlanırken beklenmedik bir olay meydana gelir. Konser sırasın da nikahlarına saniyeler kalmışken Bastian’ın kendisini asistanı ile aldattığını öğrenmesi ile herşey tepe takla olmuştur.

Fragman

Evlen Benimle, Marry Me, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle