Eyvah Eyvah 3

6.9/10 - (300 {Puan})
Film Özeti

Eyvah Eyvah 3, Hüseyin Badem, hem babasını bulmuş hem de hayatının kadını Müjgan’la evlenmiştir. Müjgan’ın hamile kalmasıyla beraber mutlulukları iyice artmıştır.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Hakan Algül

Film Oyuncuları

Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

31 Ocak 2014

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Eyvah Eyvah 3, Hüseyin Badem, hem babasını bulmuş hem de hayatının kadını Müjgan’la evlenmiştir. Müjgan’ın hamile kalmasıyla beraber mutlulukları iyice artmıştır. Fakat çift çok ciddi maddi zorluklarla mücadele etmektedir. Hüseyin eve daha çok para getirebilmek için gece gündüz demeden en izbe mekanlarda dahi klarnet çalmaya devam etmektedir. Bu sırada Firuzan artık tanınan bir şarkıcı olmuş, şöhret basamaklarını sağlam adımlarla çıkmıştır. Her ne kadar bu iki yakın dostun yolları ayrılıp hayatları başka yönlere savrulsa da ortak bir noktada buluşurlar. İkisi de hayatlarının önemli bir döneminden geçmektedirler. Eyvah Eyvah serisinin renkli karakterleri, maceralarına Geyikli’de kaldığı yerden devam ediyor.

Fragman

Eyvah Eyvah 3, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın