Fabrika

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Fabrika, çalıştığı yerdeki ustaların kendisi ile dalga geçmesi nedeniyle sıkıntı içinde olan genç bir adamın hikayesini konu alıyor.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Görkem Celiloğlu

Film Oyuncuları Kimdir ?

Muhammet Kınık, Tolga Bengü, Hakan Alagöz, Özcan Yiğit, Seçil Gülen Komi

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Şubat 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Fabrika, çalıştığı yerdeki ustaların kendisi ile dalga geçmesi nedeniyle sıkıntı içinde olan genç bir adamın hikayesini konu alıyor. Doğuş, bir fabrikanın gece vardiyasında çalışan genç bir adamdır. İş yerinde üç ustaya birden çıraklık yapan Doğuş, devamlı olarak ustaların kendisi ile uğraşmalarına maruz kalmaktadır. Erkekliği ile bile alay edilen ve önceleri ustaların bu tutumuna pek aldırış etmemeye çalışan Doğuş, zaman geçtikçe bunu bir sorun haline getirmeye başlar. Bir türlü tavırlarından vazgeçmeyen ustaların yaptıklarına artık tahammül edemez bir hale gelen Doğuş bıçağın kemiğe dayandığı anda, kendisini hayatının akışını kökten değiştirecek bir olaylar silsilesinin içinde bulur.

Fragman

Fabrika, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle