Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları

Puan Verin
Film Özeti

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları, Profesör Albus Dumbledore, aldığı bir bilgi üzerine büyük bir tehlikenin yaklaştığını öğrenmiştir.

Film Türü

Macera, Aile, Fantastik

Film Yönetmeni

David Yates

Film Oyuncuları

Eddie Redmayne, Jude Law, Katherine Waterston, Mads Mikkelsen, Ezra Miller

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Nisan 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları, Profesör Albus Dumbledore, aldığı bir bilgi üzerine büyük bir tehlikenin yaklaştığını öğrenmiştir. Büyücü Gellert Grindelwald’ın, tüm büyücülük dünyasını kontrol altına almayı planlamıştır. Bu görevin altından tek başına kalkamayacağını farkındadır. Ancak çok acil bir ekip kurulup bu tehlikenin önüne geçilmelidir. Büyüzoolojist olan Newt Scamander’i, cadılar, büyücüler ve cesur bir fırıncının da dahil olduğu bir ekip kurulur. Bu ekibin başına geçmiş olan profesör ve ekibin işi oldukça zor ve tehlikelidir. Bu ekibin başına geçmiş olan profesör ve ekibin işi oldukça zor ve tehlikelidir. Grindelwald’ın bu planlarını yerine getirebilmek için bir çok canavara hayat vermektedir. Bu tehlike daha da büyümeden acil olarak önlem alarak önüne geçmeleri gerekmektedir.

Fragman

Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın