Fate/Grand Order The Movie

Puan Verin
Film Özeti

Fate/Grand Order The Movie, 1273 yılında Kudüs, kutsak topraklar olarak adlandırılmakta olup tam bir çöl halini almıştır.

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

Kazuto Arai

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Ekim 2021

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Fate/Grand Order The Movie, 1273 yılında Kudüs, kutsak topraklar olarak adlandırılmakta olup tam bir çöl halini almıştır. Bu topraklarda insanlar evlerinden atılmıştır ve büyük acılar yaşamaktadırlar. Bölgede üç büyük güç bulunmaktadır ve bu güçler de birbirleri ile savaş halindedirler. Gezgin bir şövalye olan Bedivere, artık uzun yolculuğunun sonuna gelmiştir. Aslan Kral’ın gerçek niyetini uygulamasından tedirgin olan Bedivere ve arkadaşları, bunu önlemek istemektedirler. Bunu önlemek adına da kutsal sayılan Camelot şehrine doğru ilerlemeye başlarlar. Bu şehre ilerlemelerinin nedeni ise burada son savaşın yapılacak olmasıdır.

Fragman

Fate/Grand Order The Movie, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle