Fauda 4. Sezon | Netflix izle

7.6/10 - (10 {Puan})

İsrail yapımı bir Netflix dizisi olan Fauda 4. sezonu izlemek isteyenler için dizinin bu sezonu ile ilgili bilgileri derledik. İsrail – Arap geriliminden hareketle konusu belirlenen dizinin ilk 3 sezonu oldukça beğenilerek izlenmişti. Fauda, Arapça’da kaos anlamına gelmektedir. Dizide Doron Kabillio, eski bir özel kuvvetler çalışanıdır. Daha önce öldüğü düşünülen bir teröristin halen yaşamakta olduğu öğrenilince Doron tekrar özel kuvvetlere döner.

Dizide gerçek hayatta yaşanmakta olan Arap – İsrail gerginliğinde yaşanan konular paralelinde konulara değinilmektedir. Fauda dizisi oyuncuları | başrollerinde Lior Raz, Hisham Suliman, Shadi Mar’i yer almaktadır.

Fauda 4. Sezon Konusu

Dizinin bu sezonunda Doron, eski ekibi ile birlikte yurt dışında bir görev alırlar. Bu esnada yeni düşmanları, Şin Bet operasyonunda yer alanları hedef almakta ve onlara saldırı düzenlemektedir.

Fauda 4. Sezon 1. Bölüm Konusu

Cenin’de gerçekleşen bir soygunun ardından Dana, şüphelilerin peşine düşmüştür. Doron, ekibinden ayrı olarak takılmaktadır ve Gabi onun kendisi ile birlikte Brüksel’e gelmesini ister.

Fauda 4. Sezon 2. Bölüm Konusu

Büyük bir kriz yaşanınca Eli, ekip üyelerini Doron’a katılmaları konusunda ikna eder. Bu arada Ömer’in kardeşi Maya ve kocası sorguya çekilirler.

Fauda 4. Sezon 3. Bölüm Konusu

Ekip, Gabi’yi bulmak için çabalamaktadır. Büyük bir sitede tehlikeli bir operasyon yürütmek zorunda kalırlar. Bu arada Nurit sırrını Doron’a açıklar.

Fauda 4. Sezon 4. Bölüm Konusu

Doron, Tel Aviv’e dönmüştür ve ümitsizliğe kapılmayı reddetmektedir. Bu arada Maya sıra dışı gizemli mesajlar almaya başlamıştır. Dana, Adel’in peşindedir ve yeni bir kaynaktan bilgi almaya çalışmaktadır.

Fauda 4. Sezon 5. Bölüm Konusu

Şin Bet, yapılan saldırıların intikamını almak istemektedir. Doron, Raphael’den yeni bir görev almıştır. Bu arada Sagi hiç beklemediği bir haber alır ve öfkesini kusacak yer aramaktadır.

Fauda 4. Sezon 6. Bölüm Konusu

Doron ve Maya’yı uzun bir yolculuk beklemektedir. Bu arada Sagi, Adel’i saklanmakta olduğu yerden çıkarmak için kimseden izin almadan uyguladığı plan ekibin bölünmesine sebep olur.

Fauda 4. Sezon 7. Bölüm Konusu

Lübnan’da bulunan düşmanlara bilgi sızmaktadır. Maya ve Doron hedeflerine ulamanın başka bir yolunu bulmaya karar vermişlerdir. Bu arada Ömer, oldukça acı bir ikilemin içinde kendisini bulacaktır.ç

Fauda 4. Sezon 8. Bölüm Konusu

Dana çok önemli bir ip ucu elde etmiştir. Bu ip ucunu takip eden Eli’nin ekibi Cenin’de bulunan bir tamirhaneye gider. Maya nihayet Aisha’ya ulaşmıştır ama henüz görevinin tamamlanmadığını öğrenir.

Fauda 4. Sezon 9. Bölüm Konusu

Doron, oldukça şaşırtıcı bir bilgiye ulaşınca planlarını değiştirmek zorunda kalır. Eli, isteksiz olmasına karşın son bir görev için harekete geçer.

Fauda 4. Sezon 10. Bölüm Konusu

Ekip, Ömer’den aldığı istihbarattan hareketle Gabi’yi kaçıranların onu Lübnan2dan çıkarmadan önce harekete geçerek arkadaşalrını kurtarmak zorundadır.

Fauda 4. Sezon 11. Bölüm Konusu

Maya ve ailesi yas tutmak için bir araya gelirler. Bu arada Maya , intikam almak ve misilleme yapmak için harekete geçer. Bu arada Gabi, esir olduğu günlerde yaşadıklarını aklından çıkarmakta hayli zorlanmaktadır.

Fauda 4. Sezon 12. Bölüm Konusu

Adel’in peşinde olan Şin Bet, Omer’in cenazesini bir fırsat olarak görmektedir. Doron ve ekip arkadaşları yine tehlikenin ortasında kalmıştır.

Yorum yapın