Feria: En Karanlık Işık

Puan Verin
Dizi Özeti Nedir ?

Feria: En Karanlık Işık, Eva ve Sofia, Endülüs dağların sırtlarında küçük bir köyde anne babaları ile yaşayan küçük bir ailedir.

Orjinal Adı

Feria: La luz más oscura, Feria: The Darkest Light

Dizi Türü Nedir ?

Fantastik, Dram, Suç

Dizi Yönetmeni Kimdir ?

Jorge Dorado, Carles Torrens

Dizi Oyuncuları Kimdir ?

Carla Campra, Ana Tomeno, Isak Férriz, Marta Nieto, Patricia López Arnaiz

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2022

IMDb Puanı

5.6

Dizi Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Feria: En Karanlık Işık, Eva ve Sofia, Endülüs dağların sırtlarında küçük bir köyde anne babaları ile yaşayan küçük bir ailedir. Sıradan bir yaşamları olduğunu düşündükleri normal bir aile yaşamları vardır. Ancak anne babaları hakkında bilmedikleri çok büyük bir gerçek vardır. Masum iki kız kardeş neyin içinde olduklarını farkında bile değillerdir. Aynı zamanda köy halkının da göründüğü kadar masum olmadığını aileleri hakkında gerçekleri öğrenmeleri ile bu gerçekle de yüzleşirler. Aslında anne babalarının ortadan kaybolmalarının ardında 23 kişinin katledildiği bir cinayet vardır.

İki kız kardeş bu gerçek ile yüzleşmek zorunda kalmışlardır. Bu zorlu gerçekler anne babalarının katil olduklarını keşfetmeleri bu bu gerçekliğin onlara nasıl yansıyacağı belirsizdir. Ayrıca yaşadıkları köyün görünmeyen yüzünde ise fantastik bir evrenin gizli olduğu gerçeğini de kısa sürede keşfederler.

Fragman

Feria: En Karanlık Işık, Feria: La luz más oscura, Feria: The Darkest Light, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, tüm bölümler, imdb, inceleme, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, season, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle