Feride

Puan Verin
Film Özeti

Feride terzilik yapan genç bir kızdır. Geçimini süper kahraman kıyafetleri dikerek kazanmaktadır. Günün birinde patronu ile iddiaya girer ve hayatın kökünden değişir.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Zeynep Çamcı, Ali Yorgancıoğlu

Film Oyuncuları

Zeynep Çamcı, Ersin Korkut, Barış Yıldız, Anıl Tetik, Ali Barkın

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

24 Ocak 2020

IMDb Puanı

1.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Feride terzilik yapan genç bir kızdır. Geçimini süper kahraman kıyafetleri dikerek kazanmaktadır. Günün birinde patronu ile iddiaya girer ve hayatın kökünden değişir. Feride, patronu Çetin ile oldukça büyük bir iddiaya girer. Patronu ile tartışır ve işten ayrılır. Ama günün birinde çok büyük bir modacı olarak tekrar geleceğini söyler patronuna.

Patronu ile yaşadığı bir tartışma sonrasında işinden ayrılan Feride, çok ünlü bir modacı olmak istemektedir. Bunun için de moda tasarım şirketlerine iş başvurularında bulunur. Ama insanlar onu dış görünüşü ile değerlendirdikleri için daha cvsini bile teslim etmeden iş başvuruları reddedilir.

Fragman

Feride, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın